Müzik

Çocukluğumdan beri müzikle ilgileniyorum. Keman, piyano derslerine gitmişliğim, konservatuarda trompet kursiyerliği yapmışlığım, konserlerde sahne almışlığım var.

Son yıllarda yaptığım çalışmalarımı Youtube ve Soundcloud hesaplarımda toparlıyorum. Ayrıca iletişime geçmek isterseniz Facebook sayfam ve Instagram hesabımdan da ulaşabilirsiniz.

Çalışmaların bazılarını aşağıdaki listelerden ve linklerden dinleyebilirsiniz.

Masal Bu Ya

2015’ten beri NTV Radyo’da yayınlanan, Judith Liberman‘ın hazırlayıp sunduğu “Masal Bu Ya” programında, masallara eşlik müzikleri besteleyip çalıyorum. Bestelerde çoğunlukla gitar-metalafon, gitar-melodika kullanıyorum. Son zamanlarda dijital ortamda ürettiğim müziklerle farklı tınılarda entrümanlar kullanarak müzik denemeleri yapıyorum.

Kamamber

 2016-2017 sezonunda sahnelenen, yazarlığını ve yönetmenliğini Şirvan Akan’ın yaptığı Kamamber adlı tiyatro oyununun müziklerini besteleyip çaldım.

Hans Zimmer Online Eğitimi

Film müziği yapma hayalim var. Bunu şekillendirmek ve desteklemek için Masterclass’ın düzenlediği Hans Zimmer Film Müziği Yapımı eğitimini alıyorum. Ara ara challenge’lar ve projeler oluyor. Onlar için yaptıklarımdan bir kaçı şöyle:

Oyun Müziği

Beni bir tek janrada sıkıştırmadığı için oyun müziği yapmaktan çok zevk alıyorum. Video Game Music Academy‘nin hazırladığı challenge’lar için yaptığım müziklerin bir kısmı şöyle:

Global Game Jam için hazırladığım müzikler de şöyle:

 Bestelemece

Arada ufak tefek besteler yapıyorum isyanımı dile getiren…

Detonelerimden çok utansam da samimiyetine inandığım için bu bestemi de paylaşmak isterim 🙂

Meraklısına not

Şarkı kayıtlarında ve bestelemede kullandıklarım:

  • Enstrümanlar: Roland F20 elekto piyano, Korg MicroKey-2 37 key, Antonio Sanchez 3050 elektro klasik gitar, Washburn Lyon akustik gitar, Epiphone Les Paul ve Washburn Maverick elektro gitar
  • Ekipmanlar: Zoom G 2.1 Nu pedal, Marshall amfi
  • Mikrofon: Audio-Technica AT2035, Shure 55sh, Zoom H2n
  • DAW:Logic Pro, GarageBand
  • Surface controller: Korg Nanokontrol2
  • Ses kartı: Focusrite Scarlett 2i2 USB Audio Interface